Genesis Thor 404 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | White | USB | Gateron Yellow Pro
- TootjadGenesis
- Mudel: NKG-2299
- Saadavus: 2
-
107€
Genesis Thor 404 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | White | USB | Gateron Yellow Pro
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.46 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Gateron Yellow Pro |
| Net weight | 0.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | Thor 404 |
| Tagantvalgustus | 20 modes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Valgustus | RGB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: genesis thor 404 mechanical gaming keyboard wired us white usb gateron yellow pro, nkg-2299, genesis, klaviatuurid







